Онлайн TV FM радіо FM пауза

Протидія торгівлі жінками та дівчатами: в Івано-Франківську провели воркшоп. Відео

Новини

В Івано-Франківську провели міжвідомчий воркшоп на тему “Протидія торгівлі жінками та дівчатами”. Захід організували з нагоди відзначення Європейського дня протидії торгівлі людьми.

За дев’ять років лише 24 прикарпатці отримали статус постраждалої особи від торгівлі людьми. Та насправді таких людей в рази більше. Нині з нагоди відзначення Європейського дня протидії торгівлі людьми в Івано-Франківську провели воркшоп.  У фокусі – найбільш вразливі верстви населення – жінки та дівчата.

Нині форми торгівлі людьми – змінились, розповідає експерт Віктор Вальчук. Люди надто довіряють незнайомцям, з якими знайомляться в Інтернеті, і таким чином також потрапляють у рабство.

Вже майже 20 років допомагають людям, які потрапили у рабство волонтери благодійного фонду “Карітас”. За цей час вони надали підтримку близько трьом сотням постраждалим. У кожного з них – своя історія і вона вражає.

У рамках заходу організували виставку-інсталяцію із предметів, які мали місце в ході експлуатації та змушуванні до примусової праці.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua