Онлайн TV FM радіо FM пауза

Проєкт франківських студенток став призером всеукраїнського конкурсу

Новини

Студентка І курсу (ОР магістр) спецiальностi “Середня освiта (природничi науки)” Тетяна Костюк та студентка ІІІ курсу спецiальностi “Середня освiта (хiмiя)” Іванна Гладкоскок факультету природничих наук Прикарпатського унiверситету iменi Стефаника стали призерками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робiт в галузi «Інформацiйно-комунiкацiйнi технологiї в освiтi».

Про це пише РАІ з посиланням на пресслужбу вишу.

На конкурсi майбутнi хiмiки представили спiльну наукову роботу «Використання технологiї доповненої реальностi пiд час вивчення курсу «радiохiмiя та радiоекологiя» майбутнiми вчителями хiмiї». За результатами онлайн-захисту їх робота визнана конкурсним журi однiєю iз найкращих. Авторки нагородженi Дипломом ІІ ступеня.

Варто зазначити, що студентки-хiмiки в результатi своєї наукової роботи розробили безкоштовний мобiльний додаток LiCo.Radiochemistry для вивчення дисциплiни «Радiохiмiя та радiоекологiя». Його можуть використовувати як майбутнi педагоги з метою набуття професiйних навичок, так i вчителi загальноосвiтнiх навчальних закладiв у своїй роботi. Додаток розроблений з використанням одного iз найсучаснiших трендiв освiти – технологiї доповненої реальностi. Автори мобiльного додатка вважають, що навиками застосування даної технологiї повинен володiти сучасний вчитель. 

Загалом на всеукраїнський конкурс було подано понад 70 наукових студентських робiт з рiзних вiтчизняних закладiв вищої освiти. 

Каріна Гаврилів

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua