Онлайн TV FM радіо FM пауза

Правоохоронці Івано-Франківська затримали двох шахраїв, що обкрадали людей похилого віку. Відео

Новини

Співробітники Івано-Франківського районного управління поліції задокументували злочинну діяльність групи аферистів. До складу групи входили чоловік та жінка, уродженці Івано-Франківська та Республіки Молдови, віком 30 та 42 років. Чоловік раніше був судимий за вчинення інших злочинів. Окрім того, фігурант має непогашену судимість за наркозлочини.

Поліцейські встановили, що упродовж поточного місяця фігуранти приїхали до обласного центру з метою скоєння злочинів. За цей час зловмисники вчинили одразу декілька кримінальних правопорушень. Майже в усіх випадках потерпілі – пенсіонери.

Зловмисники діяли за такою схемою: аферисти на вулиці вводили людей в оману, пропонували допомогти – піднести додому сумку тощо. А вже біля помешкань потерпілих зловмисники під різними приводами просились в оселю, звідки викрадали майно потерпілих, а саме телефони, банківські карти, ювелірні вироби тощо.

Поліцейські затримали шахраїв в обласному центрі. В готельному номері, де останні проживали декілька днів, оперативники виявили грошові кошти, викрадений мобільний телефон та інші речові докази.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua