Онлайн TV FM радіо FM пауза

Понад 600 тисяч гривень прикарпатка вклала у неіснуючий фондовий ринок

Новини

Шахраї в мережі пропонували потерпілій-вкладниці отримати надприбутки від інвестування у криптовалюту. Жінка повірила та втратила чималу суму.

В шахрайську аферу потрапила мешканка Прикарпаття. Жінка розповіла поліцейським, що переказала незнайомцям в мережі понад 600 тисяч гривень. Відомо, що потерпіла в одній із соцмереж натрапила на інформацію про можливість легкого заробітку, шляхом вкладення грошей в інвестиційний фондовий ринок. Із заявницею зв’язався нібито експерт вказаного фондового ринку. Аферист надавав інструкції, як здійснити купівлю криптовалюти на біржах, поповнюючи свій акаунт. Потерпіла протягом декількох місяців здійснювала поповнення банківських рахунків аферистам та виконувала їхні вказівки. При спробі вивести зароблені кошти, дана функція виявилась неактивною, а шахраї заблокували жінку в мережі.

« За даним фактом розпочато кримінальне провадження ч. 4 ст. 190 (Шахрайство, вчинене у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи для встановлення причетних до шахрайської схеми осіб», – заявила Поліція Івано-Франківської області.

Поліцейські неодноразово застерігають жителів краю від таких шахрайських схем. Проте люди продовжують довіряти незнайомцям, які пропонують легкий заробіток в Інтернеті.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua