Онлайн TV FM радіо FM пауза

Поліцейські викрили злочинну групу на махінація з вакцинацією від COVID-19

Новини

Група з трьох осіб організувала схему щодо внесення неправдивих даних про стан здоров’я пацієнтів та їх вакцинацію, без фактичного щеплення. Вартість незаконної послуги становила від 3 до 5 тисяч гривень.

Про це повідомила Поліція Івано-Франківської області. В ході досудового розслідування встановлено, що упродовж 2021-2022 років 36-річна мешканка Івано-Франківська організувала механізм внесення інформації до системи «eHealth» про вакцинацію осіб від Ковіду, без їх фактичного щеплення. Електронне свідоцтво у подальшому завантажувалось у Єдиний портал державних послуг «Дія». Це давало змогу громадянам безперешкодно перетинати державний кордон.

До злочинної схеми організаторка залучила 29-річного виконавця та 40-річного спільника. Йдеться про сімейного лікаря одного з медичних закладів області та приватного перевізника, що здійснював міжнародні перевезення.

За внесення недостовірних даних спільники отримували від 3 до 5 тисяч гривень, які в подальшому розподіляли між собою.

Трьом фігурантам слідчі повідомили про підозру за ч. 2, 3, 5 ст. 27 (Види співучасників), ч. 1, 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ч. 3 ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в комп’ютерах, автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua