Подія сталася 23 жовтня в Снятині. Мешканець Верховинського району зустрівся із 34-річним власником автомобіля «ВАЗ 2108». Під приводом купівлі транспортного засобу, взяв його випробувати в їзді. Псевдопокупець поїхав на автівці та не повернувся.
Повідомлення про незаконне заволодіння транспортом та орієнтування було надіслано нарядам поліції. Зловмисника оперативно затримали правоохоронці – повідомляє Поліція Івано-Франківської області. пише РАІ.
Неподалік м. Снятин наряд сектору реагування патрульної поліції помітили вказаний транспортний засіб та зупинили його. За кермом перебував 38-річний мешканець Верховинського району. Як виявилось, чоловік був нетверезий, його освідчили на вживання алкоголю. Результат – 4,03 проміле.
![](https://rai.ua/wp-content/uploads/2023/10/395397585_323957463611823_1776664940059185273_n-991x1080.jpg)
Викрадача слідчі затримали в процесуальному порядку. Його дії інкримінують за вчинення кримінального правопорушення ч. 1 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу або позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.
Окрім того, стосовно водія поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 126 та ст. 130 КУпАП.