Онлайн TV FM радіо FM пауза

На розповсюдженні заборонених речовин затримали франківця. Відео

затримали наркоділка Новини

Наркобізнес з розповсюдження заборонених речовин в особливо великих розмірах організував мешканець обласного центру. Свою діяльність фігурант провадив упродовж пів року.

Минулих вихідних оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в області на одній із вулиць Івано-Франківська зупинили перехожого, який викликав підозру. При поверхневому огляді у 26-річного місцевого мешканця правоохоронці вилучили заборонені речі. Серед вилученого: зіп-пакет із вмістом синтетичної психотропної речовини «Амфетамін». Вага, якої становить близько 100 грамів.

Слідчі також вилучили предмети, які свідчать про збут наркотичних засобів та наркотичних речовин шляхом формування закладок на території Івано-Франківська. Йдеться про пристрої для фасування (ложка, зіп-и), електронні ваги, банківські карти, мобільний телефон, тощо.

затримали франківця з наркотиками

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює окружна прокуратура міста Івано-Франківська. Наразі проводяться заходи зі встановлення спільників фігуранта, і інших можливих каналів придбання та розповсюдження наркотичних засобів.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua