Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Прикарпатті запрацював оновлений центр «Я – Маріуполь»

Новини

Уже понад рік в Івано-Франківську працює центр «Я – Маріуполь», який турбується про всіх внутрішньо переміщених маріупольців. Зараз центр розширили у наданні соціальних послуг і він почав свою роботу за новою адресою: м. Івано-Франківську, вул. Військових Ветеранів, 12.

«Наші люди об’єднувалися задля підтримки один одного. Цей центр надає найнеобхіднішу допомогу людям, які приїхали на Прикарпаття з Маріуполя. І кожен, хто звертається до цього центру, може отримувати гуманітарну, юридичну, психологічну та соціальну підтримку. Ця організація працює на високому рівні та ми повинні завжди підтримувати такі ініціативи, – зазначила заступниця голови обласної військової адміністрації Людмила Сірко, яка побувала на відкритті оновленого Центру.

«Для обласної державної (військової) адміністрації важливо об’єднати усі міжнародні, благодійні організації, прикарпатські територіальні громади, а також благодійні центри, які працюють на Івано-Франківщині, та спрямовувати їх на підтримку ВПО і Збройних сил України», – продовжила посадовиця.


Під час зустрічі обговорювали питання надання найнеобхіднішої допомоги людям, які приїхали з Маріуполя на Прикарпаття, вирішення їх нагальних проблемних питань, зокрема щодо відновлення документів, які могли бути втрачені під час обстрілів чи евакуації. Інформує Івано-Франківська обласна державна адміністрація, пише РАІ.

У цьому центрі готові допомогти маріупольцям, які в пошуках роботи. Для них запропонують вакансії, що є на даний час.

Важливо, що саме такий центр додатково надає послуги у питаннях організації побуту у новому місті. До його базових сервісів входить: перукар, стоматолог, пральня, швачки, коворкінг. Всі ці послуги надаються за доступними цінами, а пільговим категоріям – безкоштовно.

Мовилося й про те, що такі побутові центри вже успішно працюють у Запоріжжі, Дніпрі, Києві, Львові та Одесі. А тисячі людей користуються їхніми послугами та залишають позитивні відгуки.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua