Днями на лінію «102» надійшло повідомлення про зникнення 86-річного мешканця села Раковець. Окрім цього родичі повідомили, що чоловік має вади зору та слуху. На місце одразу виїхали богородчанські поліцейські, слідчо-оперативна група та інспектор-кінолог зі службовою собакою.
Про це повідомила поліція Івано-Франківської області. Поліцейські опитали сусідів та з’ясували, що востаннє пенсіонера бачили зранку, поблизу його помешкання. Службова собака Гера миттєво взяла слід дідуся.
Відтак правоохоронці за лічені години виявили його в лісі. Чоловік був без свідомості. За попередньою версією, у пенсіонера раптово стався інсульт. Розшукуваного терміново госпіталізували.
![](https://rai.ua/wp-content/uploads/2023/06/351469957_734741065001747_1267812024261729181_n.jpg)
А яка ваша реакція?
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1