Онлайн TV FM радіо FM пауза

На Коломийщині буковинцям представили перший в районі агрохаб. Відео

Новини

На Коломийщину завітали голови громад та підприємці із сусідньої Буковини. Їм представили перший в районі агрохаб, який створили за сприяння американської програми “DOBRE”.

Мова про вирощування та переробку лохини. Члени делегації відвідали Малу Кам’янку, щоб подивитись на умови, які вже там створені.

Робота над створенням агрохабу розпочалася три роки тому. Вартість проєкту “П’ядицькі культури” понад 2,5 мільйона гривень, розповідає голова старостинського округу Микола Гришук. Він певен, що вже наступного року все працюватиме на сто відсотків.

До складу делегації з  Буковини входило більше 20 осіб. Кажуть, що їм цікаво було побачити, як працює проєкт, бо хотіли б впроваджувати таке виробництво і у своїй області.

Леся Хомин – програмний спеціаліст американської програми. Каже, що П’ядицька громада активно взялася за впровадження проєкту і залучила не лише кошти програми, але й власні та обласні. Тому зараз вже чекають на найближчий врожай.

А яка ваша реакція?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua