Онлайн TV FM радіо FM пауза

Мільйонам сирійцям загрожує гуманітарна катастрофа. Відео

Новини

Мільйонам людей на північному заході Сирії загрожуватиме катастрофа, якщо ООН не зможе постачати до регіону гуманітарну допомогу.

Про це заявив високий посадовець організації. За його словами, коло трьох мільйонів сирійців, які втекли зі своїх домівок від бойових дій в інших регіонах Сирії, знайшли притулок неподалік від кордону з Туреччиною. Ці території поки не перейшли під контроль уряду Башара аль-Асада.

Водночас торік під тиском Росії та Китаю доступ із Туреччини зменшили до одного КПП. Наступного місяця гуманітарну операцію мають продовжити. Але коли це станеться, поки невідомо.

Наразі діє КПП під назвою «Баб-ель-Хава». Через нього до Сирії щомісяця в’їжджає коло 1000 вантажівок ООН. Вони доставляють харчі, медикаменти та гуманітарну допомогу.

Нещодавно посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд оголосила, що Вашингтон виділить сирійцям та спільнотам, які їх приймають, додаткові 240 мільйонів доларів.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua