Онлайн TV FM радіо FM пауза

Мешканці Брошнів-Осадської ТГ вийшли на акцію протесту, щоб не допустити небезпечного виробництва. Відео

Новини

Мешканці  Брошнів-Осадської громади та навколишніх сіл цими вихідними вийшли на акцію протесту, щоб не допустити небезпечного виробництва.

Йдеться про тамтешню компанію, яка має намір збільшити свої потужності й виробництво формальдегідних смол, які, наголошують місцеві активісти та екологи, небезпечні для здоров’я.

Найбільше люди бояться, що  збільшення потужностей, яке у планах ТОВ “Свісс Кроно”, тягне за собою  виробництво формальдегідних смол. А це, кажуть  екологи , вкрай шкідливо для людського життя. Аби  якось повпливати на ситуацію, громада   зібрала  підписи під зверненням до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, франківських обласних чиновників, екологів та усіх мешканців Калущини. Водночас місцеві  депутати з окремим проханням звернулись й до голови громади.

Тим часом депутат Івано-Франківської облради Тарас Виноградник взяв на свій контроль питання  Брошнів-Осадської ТГ. А от винуватці людського спротиву, представники ТОВ “Свісс Кроно”, з людьми так і  не зустрілись.

Громада здаватися не збирається.  Тут обіцяють у разі ігнорування їх проблем вдадуться до радикальних дій.

А яка ваша реакція?
+1
2
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua