Онлайн TV FM радіо FM пауза

Вітамінна бомба: у чому її користь та яка ціна. Відео

Новини

Які продукти потрібно вживати щоб відчувати себе здоровим? Чим укріплювати імунітет в осінньо-зимовий період? Скільки коштує приготувати так звану «вітамінну бомбу»? Наша Ольга Гриців розпитала про все медиків і вирушила на ринок.

З настанням холодів лимон та імбир стають частими “гостями” в холодильниках чи не кожного прикарпатця. Нині на прилавках  франківського ринку  лимони з Іспанії та Аргентини.

Щодо цінової політики на цитрусові, то  лимони у ціні подешевшали, кажуть продавці, бо зараз сезон  урожаю. Щодо імбиру, то тут навпаки все навпаки, він у ціні зріс.

  Гречаний, з акації та різнотрав’я. На прилавках чималий вибір і меду. Ціни  на нього зросли ще навесні, кажуть продавці.  Найдорожчий мед – 200 гривень за літру.

Про  неабияку користь для імунітету  меду, лимону й імбиру говорять й медики. А ще медики рекомендують в осінньо-зимовий період вживати багато вітаміну С природного походження, овочів та фруктів для зміцнення імунітету  і займатися спортом.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua