Онлайн TV FM радіо FM пауза

Мати з Городенківщини майже два роки не платила аліменти на п’ятьох дітей

Новини

На виконанні в Городенківському районному відділі державної виконавчої служби з лютого 2020 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з матері на утримання п’ятьох дітей, починаючи з серпня 2019 року.

Про це пише РАІ з посиланням на Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

В результаті вжитих державним виконавцем заходів примусового виконання, боржницею сплачено всю суму заборгованості по аліментах у розмірі 83 745,72 грн, штраф у сумі 16 749,14 грн та виконавчий збір 8 374,60 грн.

“Нагадуємо, що батьки, які заборгували дітям аліменти понад 3 місяці потрапляють до Єдиного реєстру боржників. Виконавці можуть автоматично арештовувати кошти на рахунках фізичних та юридичних осіб, які потрапили до Єдиного реєстру боржників, за усіма категоріями виконавчих документів, а також можуть автоматизовано отримувати інформацію про номери рахунків боржників-фізичних осіб та сум коштів, які наявні на таких рахунках”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляло РАІ, на виконаннi в Тлумацькому районному вiддiлi державної виконавчої служби з лютого 2016 року перебуває виконавче провадження про стягнення алiментiв на утримання дiтей, починаючи з травня 2012 року.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua