Онлайн TV FM радіо FM пауза

Збірна України здобула три перемоги на старті шахової Олімпіади-2014

В норвезькому Тромсе стартувала Олімпіада-2014 з шахів. Відбулися перший та другий тури змагань. ВІДКРИТИЙ ТУРНІР. Наші чоловіки (Василь Іванчук, Руслан Пономарьов, Павло Ельянов, Антон Коробов, Олександр Моісеєнко) почали змагання з перемоги над командою Тунісу. У другому турі українці зіграли у нічию з командою Норвегія-2 (господарі змагань можуть виставити більше однієї команди). Моісеєнко виграв свою партію, Ельянов і Коробов зіграли внічию з “вікінгами”, а Василь Іванчук програв Фроде Уркедалю. Сьогодні наші чоловіки зустрічаються з командою Філіппін. Читайте також: Президент FIDE пустив збірну Росії на шахову Олімпіаду ЖІНОЧИЙ ТУРНІР. Українки (Анна Музичук, Марія Музичук, Анна Ушеніна, Наталія Жукова, Інна Гапоненко) почали змагання з двох перемог. В першому турі наші дівчата виграли всі партії у матчі з Люксембургом (4:0), а у другому здолали команду Австралії з рахунком 3:1. Жукова і Гапоненко виграли свої партії, а дві Анни – Музичук і Ушеніна – зіграли з суперницями внічию. Наші дівчата сьогодні гратимуть з командою Іспанії.