Онлайн TV FM радіо FM пауза

Збірна України програла вирішальну битву за еліту світового хокею

Збірна України з хокею втратила шанси на вихід в елітний дивізіон чемпіонату світу, поступившись команді Словенії з рахунком 3:5. У першому періоді словенці закинули дві шайби. Але українці змогли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед на початку третього періоду. Однак словенці дуже швидко відновили рівновагу, а згодом закинули ще дві шайби у ворота нашої команди. Наша команда втратила будь-які шанси на вихід в еліту світового хокею. А щоб зберегти місце в дивізіоні 1А, українській команді треба перемогти команду Кореї у заключному матчі. Чемпіонат світу з хокею. Дивізіон 1А УКРАЇНА – СЛОВЕНІЯ – 3:5 0:1 Міха Стебіх, 13′ 0:2 Ян Урбас, 19′ 1:2 Андрій Міхнов, 27′ 2:2 Денис Петрухно, 39′ 3:2 Євген Бєлухін, 43′ 3:3 Алес Мусіч, 43′ 3:4 Ян Мурсак, 47′ 3:5 Бостьян Голічіч, 58′ Дивіться фото: Російська хокеїстка показала пишні форми в еротичній фотосесії