Онлайн TV FM радіо FM пауза

Українська біатлоністка здобула фантастичну перемогу на Паралімпіаді в Сочі

23-річна українська біатлоністка Олександра Кононова виграла золоту медаль на Зимових Паралімпійських іграх в Сочі-2014. Наша спортсменка вирвала перемогу у трьох росіянок в гонці на 12.5 км.

Майже всю гонку Кононова йшла з 2-3 результатом, а на позначці 10.5 км програвала росіянці Альоні Кауфман 7 секунд. Але на заключних кілометрах гонки наша спортсменка бігла значно швидше за суперницю і на фініші виграла 2.1 секунди. Бронзову медаль виборола росіянка Наталія Братюк.

Результати інших українок. Людмила Ліашенко посіла п’яте місце, Юлія Батенкова – шосте, а Ирина Буй – дев’яте. Відзначимо, що Олександра Кононова стала 4-разовою олімпійською чемпіонкою (3 “золота” вона виграла у Ванкувері). В Сочі Олександра виборола другу медаль (11 березня Саша завоювала “срібло” в біатлонній гонці на 10 км).

на третьому місці в медальному заліку. Наші паралімпійці вже вибороли 4 золотих, 4 срібних і 8 бронзових медалей.