Онлайн TV FM радіо FM пауза

“Металіст” втратив останній шанс вирватися у євровесну

Харківський “Металіст” за два тури до кінця групового етапу Ліги Європи втратив шанси вийти у плей-офф. Команда Ігоря Рахаєва програла польській “Легії” у 4-му турі з рахунком 2:1. ЛЕГІЯ – МЕТАЛІСТ – 2:1. СТАТИСТИКА МАТЧУ Василь Кобін вивів “металістів” уперед на 22-й хвилині, забивши приголомшливий гол ножицями. Через сім хвилин Сагановськи вирівняв рахунок. А на 84-й Дуда вирвав перемогу для поляків. Зазначимо, що матч не обійшовся без крові. Дісталося Кобіну та Березовчуку.

Таким чином, “Металіст” зазнав четверту поспіль поразку і посідає останнє місце у групі L з нулем у графі “очки”. Останні два матчі – проти “Трабзонспора” (27 листопада) та “Локерена” (11 грудня) – будуть іграми престижу. Тим часом “Дніпро” і “Динамо” перемогли у своїх матчах. Дніпряни обіграли “Карабах” у Баку, а динамівці в Києві – “Ольборг”.