Онлайн TV FM радіо FM пауза

Як команда українця Скрипника перемогла “Боруссію” у битві аутсайдерів чемпіонату Німеччини

Бременський “Вердер” нашого Віктора Скрипника виграв битву аутсайдерів із дортмундською “Боруссією” в останньому матчі 2014 року. “Музики” перемогли з рахунком 2:1. Вже на 3-ій хвилині Дейві Зельке вивів бременців уперед. А подвоїв перевагу господарів Фін Бартельс на 62-ій. Дортмундцям вдалося скоротити відставання: сім хвилин потому відзначився Матс Хуммельс, але на більше “Боруссії” не вистачило. Таким чином, “Вердер” на два очки випереджає Дортмунд у турнірній таблиці, піднявшись на 16-те місце. Нагадаємо, “Вердер” запросив Скрипника наприкінці жовтня. Німецька Бундесліга. 17 тур Стадіон: Везерштадіон (Бремен, Німеччина), 42100 глядачів Головний арбітр: Мануель Грефе (Берлін, Німеччина) ВЕРДЕР – БОРУССІЯ Дортмунд – 2:1 Вердер: Вольф, Гарсія, Лукім’я, Гальвес, Гебре Селассіє, Юнузович (Макіаді, 90+1′), Фрітц, Бартельс (Хюзінг, 89′), Зельке, Лоренцен (Ф.Кроос, 59′) Читайте також: “Вердер” здобув першу перемогу в Бундеслізі під керівництвом українця Скрипника Боруссія Д: Лангерак, Шмельцер, Хуммельс, Гинтер, Піщек (Блащиковські, 76′), Кель (Кагава, 46′), Кірх, Гросскройтц, Гюндоган, Обамеянг, Іммобіле 1:0 Дейві Зельке, 3′ 2:0 Фін Бартельс, 62′ 2:1 Матс Хуммельс, 69′