Онлайн TV FM радіо FM пауза

Кращі студенти ПНУ із сільської місцевості отримають стипендії від благодійного фонду

Новини

Стипендіатами Благодійного фонду «Повір у себе» стали 15 наших найкращих студентів Прикарпатського національного університету і впродовж 2021-2022 навчального року вони отримуватимуть щомісячно стипендію від Фонду у розмірі 2000 грн. Стипендіальна програма Фонду створена для підтримки талановитих дітей із сільської місцевості, які прагнуть здобути якісну вищу освіту, отримати професію та реалізувати себе як особистість. 

Про це пише РАІ з посиланням на пресслужбу ПНУ. Так, стипендіатами стали Перчик Мар’яна, Федора Наталія, Філіпова Романа (Педагогічний факультет); Кріль Олег (Факультет історії, політології і міжнародних відносин); Остащук Роман (Коломийський навчально-науковий інститут); Лапчук Іванна, Харук Святослав (Факультет природничих наук); Бойко Оксана (Факультет філології); Марусяк Вікторія (Економічний факультет); Леник Вікторія-Марія (Факультет психології); Смалюга Оксана (Факультет математики та інформатики); Катанова Лілія (Фізико-технічний факультет); Голубовська Яна (Навчально-науковий юридичний інститут); Шатрук Вікторія, Ярема Лідія (Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки).

Також ще 9 студентів ПНУ отримають фінансову допомогу Благодійного фонду «Повір у себе» в оплаті вартості за проживання в гуртожитку університету на 2021-2022 н.р.. Ними стали – Колотило Андріана (Факультет історії, політології і міжнародних відносин); Шамлій Оксана (Факультет філології); Козлівська Тетяна (Факультет іноземних мов); Слівінська Уляна (Педагогічний факультет); Ясінська Мар’яна (Факультет математики та інформатики); Бріцька Вікторія (Факультет психології); Гук Олександр (Факультет фізичного виховання і спорту); Наталія Крижановська (Навчально-науковий юридичний інститут); Тетяна Томинець (Фізико-технічний факультет). 

Зазначимо, що вже четвертий рік поспіль Прикарпатський університет спільно з Благодійним фондом “Повір у себе” успішно реалізує проєкт з надання підтримки студентам із сільської місцевості. Така співпраця відбувається в рамках двостороннього Договору, який був підписаний у 2018 році. За цей період допомогу Фонду отримали близько сотні наших студентів з сільської місцевості.

Благодійний фонд «Повір у себе» – неприбуткова організація, заснована Віктором та Іриною Іванчиками у 2009 році. Метою фонду є сприяння розвитку освіти: матеріальна і духовна підтримка молодих талантів, а також тих, хто найбільше цього потребує. 

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua