Онлайн TV FM радіо FM пауза

Команда “Франківськ-ПНУ” перемогла київське “Динамо” у бронзовій серії. Відео

Новини

Команда “Франківськ ПНУ” перемогла київське “Динамо” у бронзовій серії. Матч відбувся на вихідних в Івано-Франківську. Франківські баскетболістки здобули впевнену перемогу. Рахунок завершився на користь франківчанок97:84.

Жіноча баскетбольна команда “Франківськ-ПНУ” вдруге перемогла київське “Динамо”. До перерви суперники мали рівні шанси на перемогу. Відповідним був і рахунок після першої половини – 49:49. Утім у другій половині зустрічі впевненість господарів ставала помітнішою, що в результаті призвело до перемоги. Тренер “Франківськ-ПНУ” Юрій Процюк каже, грою задоволений, та ще є над чим працювати.

У другому матчі господарів зустрічі підсилила досвідчена Аріна Білоцерківська. Баскетболістка змогла відіграти більше 35 хвилин і стала однією з найрезультативніших. Утім, постарались усі гравці, а ці перемоги додали команді впевненості.

Натомість, у “Динамо” підсумовують, матч видався складний. Проте київська команда здаватись просто так не планує.

Тож “Франківськ ПНУ” вирушає у столицю, де 13 квітня після п’ятого матчу серії визначиться володар бронзових нагород.