Онлайн TV FM радіо FM пауза

Коломийський міський голова відзвітував за рік роботи. Відео

Новини

Голова Коломийської громади Богдан Станіславський відзвітував перед громадою за рік роботи. Разом із ним підбивали підсумки і його заступники.

Говорили про всі сфери життєдіяльності міста та населених пунктів громади. Захід відбувся з урахуванням усіх карантинних обмежень.

Голова Коломийської громади Богдан Станіславський та його команда відзвітували перед громадою за рік роботи. У залі міського Палацу культури людей не багато – все через карантинні обмеженння. До зали пускають лише тих, у кого зелений сертифікат. Інші мають нагоду спостерігати за звітом в онлайн трансляції. 

“В нас є одна мета – Велика Коломия. І її інтереси від Дністра і до кордонів ЄС. Цю мету важко виміряти цифрами. Ми за цей рік відремонтували кілометри доріг, залучили десятки мільйонів інвестицій із різних гілок: з державного бюджету, обласного, нашої громади. Але не це основне. Основне, щоб голос коломиянина звучав гордо, твердо, і він розумів, що це тільки початок. Буде ще краще”, – заявив Станіславський.

Планів на наступний рік у голови громади та його команди щодо розвитку Коломийської громади є чимало, тож Богдан Станславський зазначив, що на депутатський корпус чекає плідна та інтенсивна праця.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua