Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Коломиї під час сесії виникла суперечка через велику кількість МАФів у місті. Відео

Новини

На 12-те засідання сесії міської ради зібрались коломийські депутати. Головне питання – фінансовий звіт за перший квартал 2021 року. Загалом розглянули майже п’ять десятків питань та 11 запитів. Левова частка з них стосувалася населених пунктів, що приєдналися до Коломийської міської територіальної громади.

По головному питанню доповідала керівник фінансового відділу міської ради Ганна Бакай. Вона звернула увагу депутатів на дохідну та видаткову частину бюджету міста за перший квартал.

Далі обранці говорили про малі архітектурні форми, яких у місті над Прутом доволі багато. Це питання викликало жваву дискусію у залі.

“Нам потрібно визначитися із малими архітектурними формами у центральній частині міста. Або ми їх прибираєм всі, геть, без винятків. Виносна торгівля, невиносна торгівля, МАФ, не МАФ, але якщо торгівля там получається, значить є за ними там якийсь підприємець, там є робочі місця”, – заявив Роман Маліновський, депутат Коломийської міської ради.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua