Онлайн TV FM радіо FM пауза

Коломийська ЦРЛ отримала кріогенний газифікатор. Відео

Новини

Коломийська центральна районна лікарня отримала кріогенний газифікатор. З його допомогою у медичному закладі перероблятимуть кисень для хворих.

Дороговартісним обладнанням медики задоволені та вдячні благодійникам. Кріогенний газифікатор був вкрай необхідний для лікарні. Адже були часи, коли у медзакладі було майже 200 пацієнтів, і тоді кисню не вистачало, згадує очільник стаціонару лікарні Ігор Клапко.

Коломия в період найбільшої хвилі пандемії приймала хворих і з навколишніх районів. Тому тут обладнали ковідне відділення кисневими точками. Взяли в оренду один тритонний газифікатор. Тепер, каже генеральний директор Андрій Кошкін, мають свій власний.

Вартість газифікатора понад мільйон гривень. Придбати його за власні кошти не було можливим. Керівниця благодійного фонду “Покуття” Уляна Мандрусяк зазначила, що коли мова йде про людські життя, то гроші нічого не варті. Тому одразу ж вирішили придбати таке обладнання для лікарні.

У фонді зазначають, що і надалі будуть допомагати киснем не лише Коломийській лікарні, але й всім таким установам Прикарпаття.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua