Онлайн TV FM радіо FM пауза

Віталій Кличко побував у військовій частині, яка отримує допомогу з бюджету Києва

Новини

Мер Києва Віталій Кличко відвідав військову частину, якій столиця допомагає коштом міського бюджету. Про це Віталій Кличко написав у Telegram-каналі.

«Відвідав одну з військових частин, якій Київ з міського бюджету виділив майже 15,5 млн грн. На ці кошти військові з Групи розмінування Державної спеціальної служби транспорту Міноборони України закупили 6 нових автомобілів та спорядження для потреб інженерно-саперного підрозділу й особового складу, який виконує бойові завдання. Завдяки цій техніці сапери зможуть більш ефективно працювати на дорогах, в лісах та на об’єктах інфраструктури всієї України», – повідомив Віталій Кличко.

Крім того, за кошти київського бюджету у військовій частині були проведені ремонтно-будівельні роботи.

«Також за кошти столиці у військовій частині добудували адміністративне приміщення та відремонтували приміщення для військових», – зазначив мер Києва.

Кличко наголосив, що допомога від громади Києва вкрай необхідна нашим захисникам. «Разом ми переможемо!» – підкреслив він.

Раніше повідомлялося, що за ініціативи очільника Києва Віталія Кличка цьогоріч суму на допомогу ЗСУ з бюджету столиці було збільшено до 5 мільярдів гривень.

Крім того, Віталій Кличко запропонував передати Міністерству оборони 300 мільйонів гривень у вигляді субвенції для придбання дронів. А Київрада 31 серпня проголосувала за виділення Силам безпеки та оборони 800 мільйонів гривень на зведення фортифікаційних споруд.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua