Онлайн TV FM радіо FM пауза

Карантин в Україні продовжили до кінця серпня

Новини

Прем’єрміністр Денис Шмигаль заявив, що Кабінет міністрів на своєму засіданні 16 червня офіційно продовжить карантин в Україні на тлі пандемії коронавірусу до 31 серпня 2021 року.

 Про це він заявив на засіданні уряду, пише «Hromadske.ua«.

Водночас, за словами прем’єра, знову будуть послаблені карантинні обмеження. Зокрема, поки Україна перебуває у «зеленому» рівні карантину, то не потрібно проходити контроль самоізоляції через мобільний додаток «Дій вдома» — це дасть змогу оновити застосунок.

Раніше очільник Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко пропонував уряду продовжити карантин на все літо, але значно його пом’якшити для бізнесу, а також щодо поїздок за кордон. Казав, що його відомство підготувало пропозиції про моделі дії в Україні «зеленого» рівня епідбезпеки.

Зокрема у МОЗ планують:

  • скасувати вимоги щодо заповненості залів;
  • дозволити повноцінне функціонування спортзалів;
  • спростити процес проходження кордону після повернення з літніх відпусток.

Ляшко зазначав, що якщо ситуація буде погіршуватися, уряд знову запровадить «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівні карантинних обмежень.

Як повдіомляло РАІ, публічну вакцинацію влаштували у Івано-Франківському драмтеатрі. Щеплення отримали працівники театру та члени їхніх сімей.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua