Онлайн TV FM радіо FM пауза

Кампанію із вакцинації на Прикарпатті провалили. Відео

Новини

Кампанія із вакцинації на Прикарпатті провалилася. Такими є статистичні дані. Медики б’ють на сполох. Керівництво області не приховує свого обуренння.

Рішенням Міністерства охорони здоров’я організовуватимуть перевірки по пунктах щеплення. Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко каже, пункти щеплення повинні працювати сім днів на тиждень у зручний робочий та неробочий час.

Голова  Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук  каже, в багатьох областях траплялися випадки, коли не працювали пункти щеплення та центри масової вакцинації. Тому нині бере питання на контроль.

Водночас Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я,  наголошує на тому, що головне завдання для місцевої влади – збільшити кількість центрів вакцинації та зробити графік їхньої роботи максимально зручними для населення. На цьому також наголосив президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
1
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua