Онлайн TV FM радіо FM пауза

Франківські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті Європи з таеквон-до. Відео

Новини

Франківські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті Європи з таеквон-до, який проходив в Іспанії. На континентальній першості вони вибороли 4 нагороди.

Франківські спортсмени повернулись додому із Іспанії. Вони вдало виступили на чемпіонаті Європи з таеквон-до. Спортсмени вибороли чотири медалі: золото, срібло та дві бронзи. Чемпіоном став Віталій Соловей. Розповідає, до цих змагань готувався упродовж року.

Срібло із Іспанії привіз Артур Кузьмін. Спортсмен результатом не задоволений. Каже, їхав на чемпіонат за першим місцем.

По бронзі на чемпіонаті здобули Артем Белов та Анна Сірокваша. Для дівчинки – це перша серйозна нагорода. А тепер запевняє, буде прагнути до ще кращих результатів.

У чемпіонаті Європи взяли участь понад 1000 учасників з 30 країн Європи. У складі збірної України виступили 30 спортсменів, 10 – з Івано-Франківська.

Збірна України на чемпіонаті посіла шосте загальнокомандне місце.