Онлайн TV FM радіо FM пауза

Хотіли отримати матеріальну допомогу: п’ять прикарпатців постраждали від аферистів

Новини

11 липня до правоохоронців Івано-Франківського РУП звернулась 52-річна мешканка міста. Жінка повідомила, що її ошукали шахраї. Як з’ясували поліцейські, невідомі особи надіслали повідомлення про отримання грошової допомоги. Заявниця перейшла за посиланням, яке було в повідомленні, внесла свої персональні дані, і невдовзі з її карти було списано більше 10 тисяч гривень.

За схожою схемою ошукали 53-річну мешканку Івано-Франківська та 48-річну жительку села Ясенів – Пільний, Коломийського району. Вони отримали в мобільному додатку повідомлення про можливість отримати грошову допомогу у розмірі 6500 гривень на заробітну чи пенсійну карту. Заявниця перейшла за посиланням, зареєструвалась, внесла банківські дані, та замість обіцяної виплати отримала спустошені рахунки. З її карток списали майже 22000 гривень та 30000 гривень.

52-річний мешканець Яблунівської ТГ знайшов повідомлення в соціальній мережі про виплати від «Є – допомоги». І теж «клюнув» на фішингове посилання. Чоловік втратив понад 20 тисяч гривень.
А 63-річний житель Снятинської ТГ купився на «грошову допомогу від ООН». Увівши всі персональні та банківські дані в посиланні, втратив 7 тисяч гривень.

За всіма фактами правоохоронці розпочали кримінальні провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Поліцейські радять усім громадянам бути обережними! Якщо ви стали жертвою шахраїв – одразу телефонуйте до поліції!

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua