Онлайн TV FM радіо FM пауза

Галицький інклюзивно-ресурсний центр поповнився новим спеціалізованим комплексом. Відео

Новини

Галицький інклюзивно-ресурсний центр поповнився новим спеціалізованим комплексом, який допомагатиме діткам з вадами мовленя та слуху почути навколишній світ і порозумітися з ним.

Це єдине в Україні програмне забезпечення, яке створено спеціально, щоб допомогти дітям з вадами слуху соціалізуватися.

Галицький інклюзивно-ресурсний центр обслуговує чотири громади: Галицьку, Бурштинську, Дубовецьку та Більшівцівську. Наразі на обліку у центрі перебуває 123 дитини, з яких 43 мають порушення слуху і тяжкі порушення мовлення, і, відповідно затримку розвитку. Тому цей навчальний комплекс був просто необхідним.

Закупівля цього комплексу стала можливою завдяки перемозі у конкурсі грантів від компанії “Ґудвеллі-Україна”.  Усього на конкурс подалося 68 проектів з 70 сіл, переможцями стали 46, один із лідерів Галицький інклюзивно-ресурсний центр. До слова, компанія не вперше допомагає центру.

Відтепер, завдяки спільними зусиллями  педагогів центру та компанії-спонсору, навколишній світ для вихованців центру стане зрозумілішим.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua