Онлайн TV FM радіо FM пауза

Габонський дизайнер перетворює викинутий папір на красиві вази. Відео

Новини

Габонський дизайнер створює предмети інтер’єру з викинутого паперу та картону. Для цього використовує техніку оригамі. Його роботи виставляли на показ і за кордоном.

Ця ваза — чудова дизайнерська робота, водночас її зроблено з відходів. Її автор — габонський художник Едді Майомбо. Він збирає викинутий картон та щільний папір. З них робить предмети інтер’єру.

Дизайнер працює в техніці оригамі. Навчився її ще малим у бразильської черниці.

«Для створення такого чудового твору мистецтва, повністю зробленого з паперу, потрібно було скласти й з’єднати понад 2800 паперових клаптиків — ось таких, як у моїх руках. Такий клаптик треба скласти дев’ять разів», – зазначає Едді Гендрікс Майомбо.

Едді каже, що монотонне складання паперу та картону його заспокоює.

«Викинутий папір, як і багато іншого, уважають сміттям. Та зараз слово “відходи” часто використовують неправильно. Вторсировина — це ресурси, важливість яких нам наразі важко збагнути. Зараз викидають багато пластику й банок з-під лимонаду, і ті забруднюють природу», – розповідає дизайнер, Едді Гендрікс Майомбо.

Майстер виставляв свої роботи в Сенегалі та Буркіна-Фасо. Нині його твори можна побачити в Лібревілі — столиці Габону, зокрема в галереї «Ефемер», Французькому інституті Габону, а також у кабінеті прем’єр-міністра країни.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua