Онлайн TV FM радіо FM пауза

“Верес” переміг МФК “Прикарпаття” у 18-му турі Першої ліги. Відео

Новини

Футбольний клуб «Верес» переміг МФК «Прикарпаття» у 18-му турі Першої ліги. Три очки червоно-чорним приніс точний удар Михайла Сергійчука.

Упродовж усього першого тайму перевагою володіли рівняни. Утім Прикарпаття добре оборонялось, тож перша частина зустрічі пройшла без забитих м’ячів. Головний тренер Прикарпаття Руслан Мостовий каже, до матчу добре готувались та вивчали гру “Вереса”.

Та це не допомогло уникнути поразки. Вже на 55-й хвилині “Верес” відкрив рахунок. Рівненські футболісти отримали право на штрафний, який виконав нападник Михайло Сергійчук. Воротар Прикарпаття не зумів дотягнутись і гості вийшли вперед.