Онлайн TV FM радіо FM пауза

Франківські поліцейські передали допомогу дітям Херсонщини

допомога херсонщині Новини

На Херсонщині ювенальні поліцейські привезли гуманітарні набори з продуктами харчування, одягом, канцелярією та засобами індивідуальної гігієни у постраждале, через ворожі обстріли, село Олександрівка Станіславської громади. За допомогою громадських організацій ці пакунки діткам Херсонщини зібрали та передали поліцейські Івано-Франківської області.

Про це пише РАІ з посиланням на Поліцію Херсонської області. Під час повномасштабного російського вторгнення село перебувало на межі бойових дій, тож після інтенсивних обстрілів там майже не лишилося вцілілих будинків, лише фундаменти. Нині місцеві мешканці намагаються відновити село, вже є електроенергія, діти мають можливість навчатися дистанційно. Але про повернення до повноцінного життя говорити зарано, люди потребують допомоги. Щоб підтримати діток, ювенали привезли їм подарунки від івано-франківських колег. Поліцейські передали хлопчикам і дівчаткам теплі костюми, сорочки, зошити, глобуси, ручки, олівці, альбоми для малювання, розмальовки, а також продуктові набори.

Цього ж дня ювенали передали гуманітарні пакунки і херсонським діткам, яких російська армія залишила без житла через підрив Каховської ГЕС та затоплення будинків. Внаслідок катастрофи ці родини залишилися без нічого, переїхали до інших районів міста та вимушені виживати під безперервними російськими обстрілами. Поліція продовжує підтримувати сім’ї з дітьми, вони постійно на зв’язку з батьками, щоб допомогти, підтримати й захистити.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua