Онлайн TV FM радіо FM пауза

Франківські боксерки здобули два “золота” на Чемпіонаті Європи

Новини

Вихованка Івано-Франківської ОДЮСШ Марія Мандзюк виборола першість у ваговій категорії 54 кг. Тренується спортсменка під керівництвом Василя Кондрата та Антона Коссе.

Ще одну золоту медаль здобула Надія Ребрик у ваговій категорії 80 кг. Її наставник – Олег Коропецький, а першим тренером дівчини був наш загиблий захисник Віталій Мерінов. Про це повідомляє голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Відзначились наші спортсмени і на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді, який відбувся в Португалії. Серед юніорів маємо такі перемоги: Ірина Федорів посіла 2 місце в каное-одиночці на дистанції 200м. Тренується під керівництвом Миколи Перога.

Відразу дві медалі у Віталія Пристая: 2 місце в каное-одиночці на дистанції 200м й 3 місце у складі каное-двійки на дистанції 500м. Його тренує Тетяна Дмитрук.