Онлайн TV FM радіо FM пауза

Франківська церемонімейстерка отримала корону “Місіс Відкритий Світ Україна 2020”

Новини

29 грудня о Fairmont Grand Hotel відбувся фінал “Місіс Відкритий Світ Україна 2020” за підтримки Українського культурного фонду. Переможницею стала Христина Викалюк з Івано-Франківська.

У фінал пройшли 10 жінок – успішних у всьому: дружини, мами, громадські діячки, бізнесвумен, креативні особистості, красуні у віці від 26 до 44 років з 7 областей України.

Головну корону “Місіс Відкритий Світ Україна 2020” отримала весільний церемоніймейстер, викладач ораторського мистецтва дітям, мама трьох дітей Христина Викалюк (Івано-Франківськ).

“В силу своєї роботи я весь час спостерігаю за молоденькими красивими дівчатами, які виходять заміж. І як мати трьох дітей, у віці 34-х років ніколи не могла повірити, що зможу перемогти в конкурсі краси. Я щаслива їхати додому з короною. Краса – це не про вік, краса – це любов до життя і до своїх рідних, вміння реалізовуватися на роботі і вдома, і при цьому пам’ятати кожну секунду, що ти жінка “.

"Місіс Відкритий Світ Україна 2020".

У журі конкурсу увійшли: відомий український рок-музикант, засновник і фронтмен групи СКАЙ Олег Собчук, Заслужений художник України, скульптор Олег Пінчук, український актор, телеведучий, найкрасивіший чоловік планети за версією Міжнародного конкурсу Mister Sea World 2018 Богдан Юсипчук, Народний артист України , прем’єр Національного Академічного театру Опери та Балету України імені Т.Г. Шевченко Олександр Стоянов та Голова журі, засновниця “Місіс Відкритий Світ Україна” Ірина Зайцева.

"Місіс Відкритий Світ Україна 2020".
А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua