Онлайн TV FM радіо FM пауза

Двоє прикарпатців задекларували дохід понад 1 млн грн: в яких районах вони зареєстровані

Новини

За попередніми підсумками кампанії декларування, отриманих у 2020 році, дохід понад 1 млн грн задекларували двоє жителів Прикарпаття.

Про це РАІ повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Мільйонери, які заявили про свої доходи, зареєстровані в Калуському та Долинському районах. Вони отримали доходи від продажу об’єктів рухомого і нерухомого майна, спадщину не від членів сім’ї першого ступеня споріднення та задекларували до сплати податку на доходи фізичних осіб в сумі 107,2 тис. грн та військового збору – 32,2 тис. грн.

Для порівняння, за аналогічний період минулого року кампанії декларування суми доходів понад 1 млн грн задекларували 8 прикарпатців.

Нагадаємо, що кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році, триває до 1 травня цього року.

“Громадяни, які вчасно не подадуть декларацію, можуть задекларувати свої доходи пізніше, але за це передбачена відповідальність. Згідно чинного законодавства України за неподання або несвоєчасне подання декларацій застосовується адміністративний штраф у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, за повторне порушення протягом року – штраф у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, – відзначили податківці.

Сплатити визначену в декларації суму податкового зобов’язання громадяни мають до 1 серпня поточного року. У разі несвоєчасної сплати передбачено відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 5 відсотків погашеної суми податкового боргу при затримці до 30 календарних днів включно та 10 відсотків – при несплаті більше 30 календарних днів.

Якщо ж податковий орган самостійно визначить ПДФО та ВЗ, то до фізичної особи буде застосовано штраф у розмірі 25% суми донарахованого податку, а при повторному протягом 1095 днів порушенні –50 % суми нарахованого податкового зобов’язання.

Для громадян, які мають право на податкову знижку термін подання декларації – до 31 грудня 2021 року. Декларацію про майновий стан і доходи громадяни зобов’язані подати до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси.

Як повідомляло РАІ, платники податків Прикарпаття сплатили майже 4 мільярди гривень до бюджету України.

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
1
+1
0
rai.ua