Онлайн TV FM радіо FM пауза

Дорогу Коломия-Лука припинили ремонтувати: люди обурені. Відео

Новини

Припинили ремонт дороги. Мова йде про ремонт автошляху Коломия – Лука. Роботи розпочали у вересні під тиском протестів. Та днями ДП «Дороги Прикарпаття» забрали техніку, не закінчивши розпочату роботу. Люди обурені такими діями.

До сільської ради прийшли активісти, бо раптово зникла техніка, яка працювала на дорозі Коломия-Лука. Голова громади Петро Гайдейчук зазначив, що він не давав жодних розпоряджень щодо вивезення чи переведення техніки.

Депутатка місцевої ради Оксана Колодюк каже, що терпець у людей вже увірвався. До того ж синоптики прогнозують погіршення погодних умов. Активісти запевняють, до керівництва “Доріг Прикарпаття”  додзвонитися не вдалося. 

Тож активісти написали ряд скарг як у підрядну організацію, так і в органи влади району та області, а також звернулися у поліцію. Наразі залишають за собою право у разі невиконання робіт перекрити трасу Стрий – Мамалига.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua