Онлайн TV FM радіо FM пауза

У Калуші розроблять чат-бот “гарячої лінії” міської ради. Відео

Новини

В межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому» за фінансової підтримки Європейського Союзу між громадською організацією «УФРА» з Калуша та Фондом Східна Європа було підписано договір про реалізацію проєкту «Діалог: влада – громада». Він передбачає розробку та впровадження чат-боту «гарячої лінії» Калуської міської ради.

З реформою децентралізації до Калуша доєдналося 16 сіл. У зв’язку із цим виникла проблема якісної двосторонньої комунікації між громадянами та адміністрацією громади.

Тож у рамках проєкту «Діалог: влада – громада», який реалізується ГО «УФРА» за підтримки Фонду Східна Європа та за фінансової підтримки Європейського Союзу, розроблятиметься чат-бот «гаряча лінія» для месенджерів Viber і Telegram.

За словами міського голови Андрія Найди, Калуська міська рада наразі не може оперативно відшукувати звернення у соцмережах, реагувати, усувати проблеми, здійснювати контроль виконання та звітувати перед громадою про виконання звернень у публічний спосіб.

У рамках проєкту проведуть навчання для працівників Калуської міської ради та тренінги  з навиків користування чат-ботом для мешканців громади, в т.ч. в селах, для людей вразливих категорій.

Вихідний код програмного забезпечення буде опублікований під відкритою ліцензією GPL в мережі Інтернет.

Тривалість проєкту – 6 місяців. У результаті його реалізації Калуська міська рада отримає сучасний інформаційний канал діалогу між владою та громадою, покращиться робота «гарячої лінії» із залученням меншої кількості персоналу. Громада ж зекономить кошти і час та отримає якісніші послуги.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Хочеш бути в курсі найважливіших подій Прикарпаття, України та світу? Тоді переглядай наші сюжети на телеканалі «РАІ» о 19:00 або ж за посиланням.
rai.ua