Онлайн TV FM радіо FM пауза

Прикарпатські боксери здобули нагороди на Чемпіонаті України. Відео

Золото, два срібла та бронза: прикарпатські боксери повернулись додому із медалями. У Чернівцях з 8 до 14 лютого проходив Чемпіонат України з боксу серед жінок та чоловіків до 22 років.

Участь у ньому взяли близько 200 хлопців та 70 дівчат з усіх куточків країни. На змагання успішно виступили і прикарпатські спортсмени. Ярослава Маринчук здобула чемпіонський титул.

Спортсменка Марія Кривоніс на чемпіонаті здобула срібло у ваговій категорії понад 81 кілограм. У фіналі боксерці довелось зустрітись із чемпіонкою Європи – Марією Ловчинською. Каже, аби вибороти золото, не вистачило «бойового духу».

Обидві дівчини тренуються під керівництвом тренера Сергія Даниліва. За його словами, такі високі результати спортсменок для нього очікувані.