Онлайн TV FM радіо FM пауза

Будівельний скандал в Івано-Франківську: забудовник зчепився з місцевою прокуратурою. Відео

Новини

Будівельний скандал в Івано-Франківську. Цього разу забудовник, який мав звести біля міського озера відпочинково-ресторанний коплекс, зчепився з місцевою прокуратурою.

Для втілення запланованого місцева фірма-забудовник  у 2019 році придбала у міста земельну ділянку.  Від такого, каже  керівник товариства «РН-ІФ» Денис Іваненко, мали б виграти усі – і місто й бізнес

Територію огородили парканом. Втім, будівельні  роботи так не розпочалися. За справу взялася Івано-Франківська окружна прокуратура й звернулась з позовом до суду  з вимогою повернути місту землю.

Тут нічого особистого, твердить керівник окружної прокуратури міста Івано-Франківська Ігор Стефанишин. Мовляв, закон дозволяє цю землю брати в оренду, але аж ніяк не приватизовувати.

Тим часом підприємець стверджує – земля придбана у цілком законний спосіб. Доказ цьому – документи та висновки від відповідних органів.

На початку цього тижня товариство-забудовник чекало на початок судового процесу, який мав розставити усі крапки над і. Втім, перше засідання не відбулось. Причина – позивач не з’явився. Відтак, слухання перенесено на початок жовтня.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua