Онлайн TV FM радіо FM пауза

Легенди Опілля: у Бурштинській громаді запустять зелений маршрут

Новини

Бурштинська громада ще у лютому підписала контракт з агенцією сталого розвитку “АСТАР”. Угода працюватиме у трьох напрямках: встановлення індикаторів води, запуск ягідного кооперативу та пріоритетний – це запуск зеленого маршруту «Легенди Опілля», який дасть можливість привернути увагу туристів до цікавих локацій, які є у новоствореній Бурштинській громаді, та створити нові локації.

“Легенди Опілля” – так називається туристичний проект, який повинен запрацювати за рік часу на території Бурштинської громади. Обєднавши зусилля громади, зацікавивши підприємців, та з допомогою агенції сталого розвитку “АСТАР” – проєкт з розробки маршрутів має усі шанси стати успішним і привабливим для туристів.  

“Легенди Опілля” – це частина одного великого проєкту, який об’єднав громади, які розташовані вздовж Дністра. Коронавірус вніс свої корективи в житті кожного, та попри нестабільність та економічний спад, все ж дав поштовх для розвитку внутрішнього туризму. Активні громади підхопили цю ідею, зараз активно реалізовують, і діляться досвідом з іншими.

На реалізацію проєкту зеленого маршруту «Легенди Опілля» відведено рік часу. Далі, за задумом він буде розширюватися.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua