Онлайн TV FM радіо FM пауза

Трек-заклик до внутрішньої чесності: STASYA випускає містичну роботу «Не ходи в ліс»

Музичні новинки

«Не ходи в ліс» – це музичний твір, що з перших нот занурює слухача в атмосферу таємниці та роздумів, нагадуючи про важливість вміння слухати свою совість та обдумувати дії перед їх здійсненням. Пісня виконана в звичному для артистки автентичному стилі і стала дорогоцінним додатком до її творчого арсеналу.

У цій композиції описується внутрішня боротьба та суперечності, що виникають, коли ми стикаємося з негативними думками та спокусами. Заголовок пісні, «Не ходи в ліс,» додає їй відтінків загадковості, а саме ліс, в даному випадку, виступає як символ неспокою та невизначеності, водночас символізуючи можливість зануритися в глибину самопізнання. В треку він виступає як метафора для небезпеки втратити себе в своїх внутрішніх протиріччях.

«“Не ходи в ліс” – дещо містична пісня, пісня про совість, яка попереджає про наслідки в момент поганих думок. Завжди слід пам’ятати, що одного разу вчинивши якусь дію, ви не зможете повернути її назад. Тому слухайте свою душу і приймайте правильні рішення», – зауважує STASYA

Ця рефлексія стає важливим підсумком пісні та закликом до внутрішньої чесності та самоаналізу.

Сингл STASYA «Не ходи в ліс» доступна на цифрових майданчиках

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua