Онлайн TV FM радіо FM пауза

SWOIIA (екс-Асоль) випустила трек «Сестра» про сильних українських жінок

Музичні новинки
Автор хіта «Алые паруса», «Моя мама» і «Не волнуйся, папа» співачка Катерина Гуменюк знову змінила сценічне ім'я. З чотирьох років артистка виступала під псевдонімом Ассоль, у 2019 році змінила його на katya, а тепер під новим сценічним ім'я SWOIIA випустила трек «Сестра» про сильних українських жінок.

Пісня SWOIIA «Сестра» — це гімн-маніфест сильних українських жінок, які день за днем йдуть по життю і демонструють усьому світу і свою жіночність, і неймовірну силу. Силу, яка може бути сталевою. Пісня про жінок, які сміливо борються за мир в Україні і водночас чуттєво люблять.

У кліпі знялися ексвійськовослужбовиця та сексологиня Анастасія Матюшевська, військовий бухгалтер Яна Сергатюк, волонтер, що шиє одяг для військових, Наталія Феночко, парамедикиня Катерина Галушка та пресофіцер ЗСУ Маргарита Рівчаченко. Режисером відео став відомий український кліпмейкер Віктор Скуратовський

«Із самісінького дитинства я точно знала, що хочу співати і дарувати світові свою творчість. В якийсь момент зрозуміла, що мені потрібно поставити усе на паузу та знайти себе. У моїй душі накопичувалися емоції, зберігались історії. І зараз, у цей складний період для нашої країни, мені хочеться піснею віддячити українкам!», – розповіла артистка.

Сингл SWOIIA «Сестра» доступний на цифрових майданчиках

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua