Онлайн TV FM радіо FM пауза

Спорткар та драйвові танці: Milena Way з новим синглом «Bossy»

Музичні новинки
Milena Way – це new wave-артистка, яка дебютує у новому амплуа. Свіжа кров та нова генерація у жанрі поп. Драйвовий саунд та яскраві кольори, які неодмінно надихнуть молодь рефлексувати та ставати кращими, або просто зупинитись та потанцювати.

«Меседж “BOSSY” – це мотивація бути крутіше і яскравіше, мріяти, а МРІЯ у нас є!  І вірити у себе, тому що ми щасливчики. В тексті пісні закладені підказки, що чекає нас, головне: Розгадати знаки! You will be so lucky!», – поділилась Milena Way.

Разом з прем’єрою треку співачка презентує динамічну відео роботу. Юну артистку надихнули її креативні та творчі однолітки, яких вона показала у кліпі.

Milena Way «Bossy» – це самовираження підлітка через призму музики. Драйвова та енергійна новинка для щоденного настрою. Пісня, яка може супроводжувати вас у подорожі або під час тренування. Атмосфера треку «Bossy» – це вайб життя та позитив.

«Кліп “BOSSY” – це творча невимушена атмосфера. “BOSSY” – самобутність молодого покоління та свіже бачення у музиці. У кліпі відзнялась команда BOSSY Team – це об’єднання креативних підлітків, які точно знають, чого хочуть від життя!», – прокоментувала Milena Way.

Сингл Milena Way «Bossy» доступний на цифрових майданчиках

А яка ваша реакція?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua