Онлайн TV FM радіо FM пауза

Співачка MUDRA презентує новий сингл «Зимно», який присвячує українським парам

Музичні новинки

Співачка та мама двох дітей — MUDRA презентує свій новий сингл «Зимно», який є продовження дебютної пісні «Шаленію». 

Пісня «Зимно» про романтичні стосунки чоловіка і жінки. Про те, яка нестерпна розлука в зимовий час, коли так необхідні теплі обійми коханої людини. Саме тому пісня присвячена всім українським парам, які знаходяться у розлуці, через різні життєві обставини.

«В нашому сьогоденні все складніше впоратися зі своїми почуттями на відстані, але ж які прекрасні ці миті, коли ви можете на собі відчути рідні обійми, хоча б на десять днів, допоки не закінчиться відпустка коханого, щоб повернутися на фронт захищати країну»,  — коментує співачка.

В композиції «Зимно» кожен зможе віднайти свої сенси, але незмінним залишається тепло найріднішої людини у світі. Пам’ятайте, що ніяка відстань не зможе вас розлучити, якщо ви кохаєте серцем.

«Особисто в мене, пісня асоціюється з яскравим сексом із коханою людиною, після довгої розлуки. Хочу, щоб “Зимно” сприяла та надихала на покращення демографічного стану країни — нас має бути 52 мільйони. Тому, закликаю українців кохатися під цей трек і народжувати прекрасних діточок», — розповідає MUDRA.

Нагадаємо, що нещодавно співачка MUDRA випустила дебютний трек «Шаленію» про справжнє кохання, яке живе більше ніж три роки, а після восьми років стає ще яскравішим.

«Зимно» на цифрових платформах: https://bfan.link/zimno 

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua