Онлайн TV FM радіо FM пауза

Перша артистка лейблу NOVA Jerry Heil запрем’єрила трек «Такі дорослі»

Музичні новинки

Перша артистка лейблу NOVA, співачка та авторка пісень Vitaliia спеціально до свята Першого дзвоника випустила трек «Такі дорослі». Ця пісня передає все, що відчувають сучасні випускники, закінчуючи школу – сум за спільними zoom-уроками, згадки про підтримку одне одного у сховищах під час повітряних тривог, очікування дорослого життя. Окрім того, композиція розблокувала яскраві спогади і тим, хто вже давно закінчив школу.

“Я написала пісню у травні цього року. Моя мама, вчителька в музичній школі, сказала мені одного вечора, що її випускники не можуть знайти цікаву пісню для виконання. До того не думала, що буду створювати щось схоже, бо школу закінчила вже 9 років тому. Але в той момент відчула ностальгію за шкільними травнями. Я чомусь згадала, як нам з братом після кожного останнього дзвоника казала бабуся: “І коли ви встигли стати такі дорослі?”. У нас ніколи не було відповіді на це питання, але воно мене завжди зворушувало. Тому відчула, що ця фраза має стати мотивом до пісні, бо кожен, хто випускається, випустився чи ще буде випускатись зі школи, точно відчував схожі емоції”, – розповідає про ідею написання авторка.

Vitaliia поділилась домашньою версією пісні ще у травні цього року перед початком випускного сезону. Слова пісні максимально стали близькими для кожного із випускників, тому за лічені дні відео зібрало понад мільйон переглядів у TikTok, а виконання самої пісні потрапило на багато шкільних подвір’їв. Наприкінці сезону співачка поділилась зворушливим відео, в якому змонтувала безліч таких виконань.

“Коли я навчалась у школі, то репертуар пісень для випускних вечорів, перших і останніх дзвоників не змінювався роками. Не скажу, що це критично, але, поділившись у травні домашнім відео, я відчула, що випускникам потрібна була така новинка. Та я не очікувала, що скоро буду отримувати від них сотні відео із її виконанням в різних куточках України та світу. Особливо мене довело до сліз смс від військового, мого підписника, який дякував за пісню, бо на відео він вперше за довгий час зміг побачити свою дочку-випускницю. Від кожного ролика я відчувала гордість за цих молодих людей. Дуже хочеться, щоб всі вони жили, навчались і розвивались у мирній Україні”, – ділиться враженнями співачка.

Сингл Vitaliia «Такі дорослі» доступний на цифрових майданчиках

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua