Онлайн TV FM радіо FM пауза

Новий романтичний сингл від Романа Скорпіона – «Подзвонив»

Музичні новинки

Пісня «Подзвонив» – це історія мільйонів людей, які зараз розділені тисячами кілометрів. Історія людей для яких телефонний дзвінок – єдина можливість почути рідний голос і сказати те, що не наважились сказати при зустрічі…

«В цій пісні я хотів передати ті емоції, які ми відчуваємо щодня. Мої брати зараз на службі і я чудово розумію, як важливо мати змогу дізнатися, як вони. А це можливо зробити лише за допомогою короткого телефонного дзвінка або повідомлення. І хоч на перший погляд може здатися, що пісня «Подзвонив» має виключно романтичний контекст, насправді вона про всіх нас: матерів і батьків, дочок і синів, братів та сестер. Я впевнений, що кожен почує в ній свою історію» – ділиться Роман Скорпіон.

На композицію була створена відео робота, яку артист презентує в один день з треком. Режисером став Олександр Кулик, з яким вже була співпраця над кліпом «Колядуй, Україно». Насправді існує дві версії кліпу. Хоча планувалася лише одна.

«На постпродакшені я зрозумів, що одна з відзнятих локацій «не вписується» і не передає ту емоцію і той меседж, який я вкладав в написання цієї пісні. Тож в лічені години ми з командою знайшли нову локацію, домовились про необхідний реквізит і вже наступного дня у нас була зйомка у Львові, результат якої ви тепер можете побачити» – розповів артист.

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua