Онлайн TV FM радіо FM пауза

Нова пісня Олі Полякової «Дякую»

Музичні новинки

У кліпі Олі Полякової на пісню «Дякую», яку співачка присвятила обличчям війни: військовим, волонтерам, медикам та працівникам ДСНС.

«Найбільше мені сподобалось те, що в цій пісні звучить слово «Дякую». Це те, про що я весь час думаю. У цей жахливий для усіх нас період життя, нам завжди треба знаходити те, за що і кому подякувати. Я дуже вболіваю за цей кліп і я рада, що Оля запросила мене для такої дуже відвертої та кіношної роботи. Для мене це класний досвід і якраз, напевно, це єдина тема та єдина стилістика, в якій зараз я готова працювати», – коментує відеороботу режисерка Катя Царик.

Ідея для кліпу народилася миттєво. У кадрі показані обличчя простих людей, які надихають. Кожна їхня зморшка та ледь помітна людська емоція розкриває історію боротьби. Відеоробота виконана в стилістиці чорно-білих фотографій та тримає увагу до останнього кадру своєю візуальною лаконічністю.

Сама Полякова зізнається, що у відеороботі на пісню «Дякую» перше місце відвела саме захисникам України. Співачка переконана, що кожна робота, випущена під час війни – безцінна, адже вона має фундаментальні сенси та переосмислення.

Сингл Оля Полякова «Дякую» доступний на цифрових майданчиках

А яка ваша реакція?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua