Онлайн TV FM радіо FM пауза

«Наша найголовніша робота сьогодні – допомагати ЗСУ», – BURLA представив нову пісню «Мутки»

Музичні новинки
BURLA відомий своїми патріотичними піснями, які набирають мільйони переглядів в соціальних мережах. Серед його хітів: «Руський корабль», «Рідна», «Душі» та багато інших.

Пісня «Мутки» від BURLA – це вигадана або реальна, мутна або правдива розповідь, але що то насправді – кожен зрозуміє сам для себе. Мутки, схеми, різні рухи та будь-які інші способи, щоб здобути гроші на підтримку хлопців, які боронять рідну землю – ось головна мета, яку герой вдало виконує в кліпі. 

Хитрі справи відбуваються в одному з міст України під час війни. Банда молодих і активних людей роблять «мутки», які в кінці призводять до… Головною ідеєю кліпу, як і попередніх робіт співака, залишається підтримка ЗСУ. 

«Війна триває. Українські чоловіки – найсильніші у цілому світі, але потрібно пам’ятати, що без нашої допомоги їм буде складно здобути Перемогу. Наша найголовніша роль – продовжувати підтримувати військових до самої Перемоги!», — наголосив BURLA 

Варто відмітити, що у кліпі є згадка про допомогу українцям в пошуку роботи. Шукаєте роботу? Тоді вам сюди: TOP ONE agency

Слухайте BURLA «Мутки» на всіх цифрових майданчиках країни!

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua