Онлайн TV FM радіо FM пауза

Міжнародна колаборація: український співак BALSAM та казахський виконавець Kazaxoslav презентували новий Трек «На Дистанції»

Музичні новинки
Головна ідея цього дуету полягає в злитті двох мов та культур. У композиції «На Дистанції» казахський виконавець Kazaxoslav виконує куплет українською мовою, що символізує його підтримку України та українського народу.

«На Дистанції» – це мелодійний та емоційний твір, що зводить межі міжнаціональних відмінностей. Ідея цієї пісні виникла з бажання об’єднати дві різні мови у спільній роботі, яка пронесла би повідомлення кохання та надії. В музичній композиції автори Balsam та Kazaxoslav зберігають свої унікальні стилі та звучання, створюючи гармонійне поєднання голосів, що залишають приємне враження на слухачів.

«Я почув пісню «Balsam – Заповіт» і вона мене зачепила. Я навіть записав свою реакцію на неї у Тік Ток. Після чого ми з Бальзамом вже зв’язались в соцмережах. З цього і почалась наша дружба. Так як я також пишу пісні, у нас виникла ідея записати спільний трек об’єднавши дві мови», – коментує Казахослав

«Сама пісня виникла спонтанно. В Казахослава вже був готовий інструментал, а в мене вже був готовий куплет, який досить органічно зазвучав на цьому біті. Так і створилась пісня «На дистанції» – легко і головне щиро», – доповнює Бальзам

Артисти сподіваються, що цей трек залишить слід у серцях слухачів та стане своєрідною символікою співпраці та єднання.

Сингл Kazaxoslav ft. BALSAM «На Дистанції» доступний на цифрових майданчиках

А яка ваша реакція?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
rai.ua